Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?

Samhällsplanering

Kontaktperson

,
Telefon:
E-post:

Lizah Lund

Lizah Lund

Mobil: 073-061 43 75E-post: lizah.lund@norrbotten.seTitel: Samhällsbyggnads- och hållbarhetsstrateg
Staffan Lundberg

Staffan Lundberg

Mobil: 072-206 20 08E-post: staffan.lundberg@norrbotten.seTitel: Regional digitaliseringskoordinator
Christina Berlin

Christina Berlin

Mobil: 072-206 23 90E-post: christina.berlin@norrbotten.seTitel: Infrastrukturstrateg
Carl Rova

Carl Rova

Mobil: 072-453 66 96E-post: carl.rova@norrbotten.seTitel: Internationell strateg
Johanna Lindberg

Johanna Lindberg

Telefon: 0920-711 70Mobil: 076-118 31 71E-post: johanna.e.lindberg@norrbotten.seTitel: Bredbandskoordinator/Landbygdsutvecklare
Ulrika Nilsson

Ulrika Nilsson

Mobil: 070-549 05 51E-post: ulrika.b.nilsson@norrbotten.seTitel: Infrastrukturstrateg
Jenny Mozgovoy

Jenny Mozgovoy

Mobil: 070-785 10 44E-post: jenny.mozgovoy@norrbotten.seTitel: Internationell strateg

11 september 2017
Kommentera sidan

Kommentera innehållet på sidan

Här kan du skicka in synpunkter eller kommentera innehållet på den aktuella webbsidan.
Det du skriver här skickas till Region Norrbottens webbredaktion.

Om du behöver kontakta vården ska du inte använda detta formulär. Ange inte några personuppgifter här.

Kontakta istället din hälsocentral eller vårdenhet via telefon eller genom att logga in på 1177 Vårdguidens e-tjänster.

* = Obligatorisk uppgift

    • Bild för användarverifiering