Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?

Divisionsledning & stab

Kontaktperson

,
Telefon:
E-post:

Per Berglund
Divisionschef
Telefon: 0920-28 43 21
E-post: per.berglund@norrbotten.se

Åsa Åström
Divisionssekreterare/utredare
Telefon: 0920-28 43 62
E-post: asa.astrom@norrbotten.se

Karin Larsson
HR-chef
Telefon: 0920-28 41 58
E-post: karin.j.larsson@norrbotten.se

Ann-Sofi Schäufele
Chef verksamhetsutvecklingsenhet
Telefon: 0920-28 41 78
E-post: ann-sofi.schaufele@norrbotten.se

Sven Andersson
Chef ekonomi och planering
Telefon: 0920- 28 41 35
E-post: sven.andersson@norrbotten.se

Britt-Marie Yng
Controller
Telefon: 0970-191 15
E-post: britt-marie.yng@norrbotten.se

Sonja Waara
Controller
Telefon: 0970-191 62
E-post: sonja.waara@norrbotten.se

Hanna Tidström
Controller
Telefon: 0920-28 21 44
E-post: hanna.tidstrom@norrbotten.se

Lilian Nordlund
Controller
Telefon: 0920-28 43 24
E-post: lilian.nordlund@norrbotten.se

Olov Larsson
Controller
Telefon:0920-28 41 453
E-post: olov.b.larsson@norrbotten.se

Patrik Johansson
Controller
Telefon: 0920- 28 47 98
E-post: patrik.k.johansson@norrbotten.se

Per Erik Perttu
Controller
Telefon: 0920- 28 44 19
E-post: pererik.perttu@norrbotten.se

Thomas Karlsson
Controller
Telefon: 0920-28 22 47
E-post: thomas.karlsson@norrbotten.se

Anneli Nilsson
Controller
Telefon: 0920-28 42 83
E-post: anneli.m.nilsson@norrbotten.se

Carina Eriksson
Verksamhetsutvecklare
Telefon: 0920-28 42 20
E-post: carina.eriksson@norrbotten.se

Ingela Johansson
Verksamhetsutvecklare
Telefon: 0920- 28 41 46
E-post: ingela.v.johansson@norrbotten.se

Kristina Westerlund
Verksamhetsutvecklare
Telefon: 0920-28 41 01
E-post: kristina.westerlund@norrbotten.se

Jonas Sandberg
Verksamhetsutvecklare
Telefon: 0920-28 42 64
E-post: jonas.k.sandberg@norrbotten.se

Jennie Karlsson
Planerare
Telefon: 0920-28 41 04
E-post: jennie.karlsson@norrbotten.se

Fredrik Pettersson
Planerare
Telefon: 0920-28 44 50
E-post: fredrik.pettersson@norrbotten.se

Stefan Marmenlind
Utvecklingsstrateg
Telefon: 0920-28 41 66
E-post: stefan.marmenlind@norrbotten.se

20 april 2018
Kommentera sidan

Kommentera innehållet på sidan

Här kan du skicka in synpunkter eller kommentera innehållet på den aktuella webbsidan.
Det du skriver här skickas till Region Norrbottens webbredaktion.

Om du behöver kontakta vården ska du inte använda detta formulär. Ange inte några personuppgifter här.

Kontakta istället din hälsocentral eller vårdenhet via telefon eller genom att logga in på 1177 Vårdguidens e-tjänster.

* = Obligatorisk uppgift

    • Bild för användarverifiering