Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?

Kontaktuppgifter

Kontaktperson

,
Telefon:
E-post:

Magnus Persson, divisionschef 
Telefon: 0920- 28 43 80
E-post: magnus.persson@norrbotten.se

Anna Burström, HR-chef
Telefon: 0920-28 39 82
E-post: Anna.Burstrom@norrbotten.se

Jonna Ekblom, ekonomi- och planeringschef
Telefon: 0920-28 41 24
E-post: jonna.ekblom@norrbotten.se

Anders Sundström, verksamhetschef Utveckling
Telefon: 0920-28 21 59
E-post: anders.sundstrom@norrbotten.se

Daniel Hednäs, verksamhetschef Drift
Telefon: 0920-28 48 33
E-post: daniel.hednas@norrbotten.se

Daniel Winsa, verksamhetschef förvaltningsstyrning Medicinsk Teknik
Telefon: 0920-28 22 61
E-post: daniel.winsa@norrbotten.se

Laila Isaksson, verksamhetschef förvaltningsstyrning Vårdadministration
Telefon: 0920- 28 20 14
E-post: laila.isaksson@norrbotten.se

Irene Lundmark, verksamhetschef förvaltningsstyrning Administrativa system
Telefon: 0920- 28 42 26
E-post: irene.lundmark@norrbotten.se

26 april 2018
Kommentera sidan

Kommentera innehållet på sidan

Här kan du skicka in synpunkter eller kommentera innehållet på den aktuella webbsidan.
Det du skriver här skickas till Region Norrbottens webbredaktion.

Om du behöver kontakta vården ska du inte använda detta formulär. Ange inte några personuppgifter här.

Kontakta istället din hälsocentral eller vårdenhet via telefon eller genom att logga in på 1177 Vårdguidens e-tjänster.

* = Obligatorisk uppgift

    • Bild för användarverifiering