Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?

Kontaktpersoner

Kontaktperson

,
Telefon:
E-post:

Välkommen att kontakta oss på kulturenheten.

Kristina Nilsson

Kristina Nilsson

Telefon: 0920-28 40 20Mobil: 070-573 08 81E-post: kristina.b.nilsson@norrbotten.seTitel: Enhetschef
Annika Hansson

Annika Hansson

Telefon: 0920-28 42 40Mobil: 072-535 88 45E-post: annika.hansson@norrbotten.seTitel: Kultursekreterare
Carina Rönnbäck

Carina Rönnbäck

Telefon: 0920-28 40 22Mobil: 070-587 14 91E-post: carina.ronnback@norrbotten.seTitel: Administratör
Christine Hemdal Sandling

Christine Hemdal Sandling

Mobil: 073-072 94 07E-post: christine.hemdal-sandling@norrbotten.seTitel: Strateg
Hanna Harila

Hanna Harila

Telefon: 0920-28 49 54Mobil: 072-560 90 33E-post: hanna.harila@norrbotten.seTitel: Strateg
Jennie Ignberg Eriksson

Jennie Ignberg Eriksson

Mobil: 070-365 95 84E-post: jennie.ignberg-eriksson@norrbotten.seTitel: Kulturhandläggare
Lena Kandelin, vikarie för Sofia Mörtlund

Lena Kandelin, vikarie för Sofia Mörtlund

Telefon: 0920-28 40 07E-post: lena.kandelin@norrbotten.seTitel: Vikarie strateg nationella minoriteter
Marita Henningsdotter Lovnér

Marita Henningsdotter Lovnér

Telefon: 0920-28 42 59Mobil: 072-742 42 63E-post: marita.henningsdotter-lovner@norrbotten.seTitel: Strateg
Sofia Mörtlund (Föräldraledig)

Sofia Mörtlund (Föräldraledig)

Telefon: 0920-28 40 07Mobil: 072-243 24 25E-post: sofia.mortlund@norrbotten.seTitel: Strateg nationella minoriteter
Stina Almkvist

Stina Almkvist

Mobil: 072-726 66 50E-post: stina.almkvist@norrbotten.seTitel: Strateg (KKN, digitalisering)

13 februari 2020
Kommentera sidan

Kommentera innehållet på sidan

Här kan du skicka in synpunkter eller kommentera innehållet på den aktuella webbsidan.
Det du skriver här skickas till Region Norrbottens webbredaktion.

Om du behöver kontakta vården ska du inte använda detta formulär. Ange inte några personuppgifter här.

Kontakta istället din hälsocentral eller vårdenhet via telefon eller genom att logga in på 1177 Vårdguidens e-tjänster.

* = Obligatorisk uppgift

    • Bild för användarverifiering