Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.
Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies. Vad är cookies?

Kontakta oss

Kontaktperson

,
Telefon:
E-post:

Cecilia Wagenius

Cecilia Wagenius

Mobil: 076-8344887E-post: cecilia.wagenius@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Projektledare SAM
Gudrun Lundgren

Gudrun Lundgren

Telefon: 0920-28 48 17Mobil: 073-800 43 12E-post: gudrun.lundgren@norrbotten.seTitel/arbetsområde: folkhälsostrateg
Joanna Hansson

Joanna Hansson

Telefon: 0920-28 43 83Mobil: 070-547 80 29E-post: joanna.hansson@norrbotten.seTitel/arbetsområde: samverkan, hälsosamtalet i skolan
Linda Moestam

Linda Moestam

Mobil: 070-212 39 81E-post: linda.moestam@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Folkhälsostrateg, sakkunnig jämställdhet, jämlikhet & psykisk hälsa
Malin Sand

Malin Sand

Telefon: 0920-28 42 78 Mobil: 073-056 29 70E-post: malin.sand@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Folkhälsostrateg, Matvanor
Margareta Eriksson

Margareta Eriksson

Telefon: 0920-28 41 80Mobil: 070-668 41 01E-post: margareta.eriksson@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Sjukdomsförebyggande metoder, Hälsosamtal, fysisk aktivitet
Marianne Öhman

Marianne Öhman

Telefon: 0920-28 42 19Mobil: 073-084 41 45E-post: marianne.ohman@norrbotten.seTitel/arbetsområde: analytiker
Maya Bergström Wuolo

Maya Bergström Wuolo

Telefon: 0920-28 49 34Mobil: 072-520 44 93E-post: maya.bergstrom-wuolo@norrbotten.seTitel/arbetsområde: sexuell hälsa, tobak
Moa Lygren

Moa Lygren

Mobil: 072-215 87 68E-post: moa.lygren@norrbotten.seTitel/arbetsområde: Våld i nära relation, Barns rättigheter

3 januari 2017
Kommentera sidan

Kommentera innehållet på sidan

Här kan du skicka in synpunkter eller kommentera innehållet på den aktuella webbsidan.
Det du skriver här skickas till Region Norrbottens webbredaktion.

Om du behöver kontakta vården ska du inte använda detta formulär. Ange inte några personuppgifter här.

Kontakta istället din hälsocentral eller vårdenhet via telefon eller genom att logga in på 1177 Vårdguidens e-tjänster.

* = Obligatorisk uppgift

    • Bild för användarverifiering